Maramureş

Pensiune Borsa

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA
Pensiune Borsa

Pensiune Borsa

Adresă

Strada Alexandru Ioan Cuza 103A, 435200 Borşa, România

Despre Pensiune Borsa

Pensiune Borsa este un loc de cazare situat în inima naturală a Borşei, la doar 25 km de faimoasa Cascada de los Caballos. Această pensiune oferă un mediu relaxant, înconjurat de un peisaj montan spectaculos, fiind ideală atât pentru familii, cât și pentru cupluri sau grupuri de prieteni. Cu facilități moderne și un personal prietenos, Pensiune Borsa promite o experiență confortabilă și plăcută.

Facilități

  • Parcare privată gratuită
  • WiFi gratuit în întreaga proprietate
  • Restaurant și barbacoa disponibile
  • Sala de mese comună și terasă
  • Cameră de zi și zonă de relaxare
  • Cameră de joacă pentru copii
  • Servicii de transfer la aeroport (contra cost)

Camere

Fiecare cameră este dotată cu birou, TV cu ecran plat, baie privată, lenjerie de pat și prosoape. De asemenea, camerele sunt echipate cu frigider pentru confortul oaspeților.

Activități și Distracție

Oaspeții pot participa la o varietate de activități în Borşa și împrejurimi, inclusiv:

  • Drumeții pe traseele montane
  • Schii în sezonul de iarnă
  • Ciclism pe trasee dedicate
  • Pescuit în râurile din apropiere

Locație și Împrejurimi

Pensiune Borsa beneficiază de o locație excelentă, aproape de atracții turistice importante:

  • Cascada de los Caballos – 25 km
  • Biserica de lemn din Ieud – 46 km
  • Stația de tren Mocăniţa – 27 km
  • Aeroportul Internațional Maramureș – 136 km

Zona înconjurătoare oferă oportunități unice de a explora natura, iar peisajele montane sunt perfecte pentru fotografii memorabile.

Întrebări frecvente

Ce tip de camere sunt disponibile la Pensiune Borsa?

Pensiune Borsa oferă camere dotate cu birou, TV cu ecran plat, frigider și baie privată. Toate camerele sunt confortabile și bine echipate pentru a asigura o ședere plăcută.

Există opțiuni de parcare la Pensiune Borsa?

Da, Pensiune Borsa dispune de parcare privată gratuită, fără a fi necesară rezervarea în prealabil.

Care sunt opțiunile de mâncare disponibile?

Pensiune Borsa are un restaurant care oferă preparate delicioase, precum și facilități de barbacoa pentru a te bucura de mese în aer liber.

Se admit animale de companie?

Din păcate, Pensiune Borsa nu acceptă animale de companie.

Care sunt orele de check-in și check-out?

Check-in-ul este disponibil 24 de ore, iar check-out-ul se face între orele 10:00 și 10:30.

Ce activități sunt disponibile în apropierea pensiunii?

Oaspeții pot practica diverse activități precum drumeții, schi, ciclism și pescuit în zonele din apropiere.

Există acces la internet WiFi?

Da, Pensiune Borsa oferă conexiune WiFi gratuită în întreaga proprietate.

Se poate fuma în incinta pensiunii?

Nu se permite fumatul în interiorul pensiunii, dar există zone desemnate pentru fumători.

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA

Locația cazării:

Strada Alexandru Ioan Cuza 103A, 435200 Borşa, Rumanía